Search

1290 Kč.

Běžná kolekce, která není náročná na čas a zabere cca 30 minut při fotografování. Je vhodná pro cudné maminky, kde se fotí pouze v oblečení. Není zachyceno to pravé krásné těhotenství. V této jednoduché kolekci je pouze edno svícení měkkého charakteru. Lze namíchat jak barevné tak černobílé či sépiové provedení.  Fotografování možno i s partnerem. V ceně fotografické služby 6 ks fotografií ve formátu 15x20 cm + 6 ks fotek v elektronické podobě v rozlišení 72 dpi /určeno pouze pro pc účely/. Pokud se vám bude líbit více fotek, můžete přiobjednat dle vašeho přání.

2200 Kč

Kolekce fotografií v období mateřství zabere u nás cca 90 minut. Různé svícení, portréty, samotné bříško, siluety, obrysy postavy, fotografování i s partnerem. Barevná i černobílá verze. Fotografická služba obsahuje 10 ks  upravených tištěných fotografií ve formátu 15x20 cm. Ty samé fotografie vám budou zaslány elektronicky pro sdílení  v rozlišení 72 dpi, Pokud se vám bude líbit více fotek, můžete přiobjednat dle vašeho přání.

Balíček 4900 Kč.

Kolekce zahrnuje práci fotografa a autorské právo daných fotografiíí, které dostanete upravené na CD v tiskové neomezené kvalitě. Vybere se cca 40 nejlepších fotografií. Mohou být jak barevné, tak černobílé či tónované. 10 upravených fotografií ve formátu  15x20 cm bude vytištěno  a je v ceně. Fotografování zabere přibližně 90-120 minut času.

Možno se domluvit i na profesilonáním líčení. Cena vizážistické služby 400 - 1000 Kč.

 

 
Fatcow review is based on customer testimonials and is listed on the Best Web Hosting Reviews site.
Joomla Template designed by Best Cheap Hosting