Search

Rodinné fotografování.

 

Portrétní, děti a rodinné foto - 990 Kč.

Tato kolekce je vhodná pro fotografování miminek a dětí, dále pro více jak 2 osoby nebo celou rodinu, 2 děti, dva dospělí. Prostřídají  se společné  záběry celé rodiny a pak jednotlivě i dětí.  Fotografování zabere cca 40 minut i s vybíráním fotografií. V ceně fotografické služby jsou zahrnuty 3 tištěné fotografie 15x20 cm. nebo 6 ks elektronických pro sdílení.  Sami si určíte, zda budete chtít do barevné kolekce i černobílé provedení. Další fotky možno dokoupit dle platných ceníků. Při více jak čtyřech lidech se cena dopočítává dle domluvy, co si zákazník přeje.

Portrétní, děti a rodinné foto - 1290 Kč.

Tato kolekce je vhodná pro fotografování miminek a dětí, dále pro více jak 2 osoby nebo celou rodinu, 2 děti, dva dospělí. Prostřídají  se společné  záběry celé rodiny a pak jednotlivě i dětí.  Fotografování zabere cca 45 minut i s vybíráním fotografií. V ceně fotografické služby je zahrnuto 6 ks elektronických  fotografií ve formátu 10x15 cm. Rozlišení 300 DPI.   Sami si určíte, zda budete chtít do barevné kolekce i černobílé provedení. Další fotky možno dokoupit dle platných ceníků. Při více jak čtyřech lidech se cena dopočítává dle domluvy, co si zákazník přeje.

Portrétní, děti a rodinné foto - 1890 Kč.

Tato kolekce je vhodná pro fotografování miminek a dětí, dále pro více jak 2 osoby nebo celou rodinu. prostřídají  se společné  záběry celé rodiny a pak jednotlivě i dětí.  Fotografování zabere cca 45-60 minut i s vybíráním fotografií. V ceně fotografické služby je zahrnuto 8 ks elektronických fotografií ve formátu 15x20 cm. Sami si určíte, zda budete chtít do barevné kolekce i černobílé provedení. Ty samé fotografie + 7 dalších vám budou zaslány elektronicky ve velikosti  na sdílení 72 DPI. Další fotky možno dokoupit dle platných ceníků. Při více jak čtyřech lidech se cena dopočítává dle domluvy, co si zákazník přeje.


Portrétní, děti a rodinné foto- 2500 Kč.

Tato kolekce je vhodná pro fotografování miminek a dětí, dále pro více jak 2 osoby, celou rodinu nebo i s pejskem. Prostřídají  se společné  záběry celé rodiny a pak jednotlivě i dětí.  Fotografování zabere cca 60-90 minut i s vybíráním fotografií. V ceně fotografické služby je zahrnuto 10 ks upravených a vyretušovaných fotografií v tištěném formátu 15x20 cm a ty samé fotografie elektronicky v  rozlišení na sdílení 72 DPI.  Sami si určíte, zda budete chtít v barevném, tak i v i černobílém provedení. Dále obdržíte  3 upravené fotografie v plné kvalitě zasíláme na naše úložiště ftp. Další fotky možno dokoupit dle platných ceníků. Při více jak čtyřech lidech se cena dopočítává dle domluvy, co si zákazník přeje.

Balíček rodinného fotografování: 4900 Kč.

Fotografování zabere cca 90 - 110 minut minut, kde se fotí všichni společně a pak následují jednotlivé záběry. Různé druhy nasvícení.  V ceně balíčku je zahrnuta práce fotografa a odevzdané upravené nejlepší  fotografie  plném rozlišení a v počtu cca 30 ks. Posíláme na naše úložiště ftp. Fotografie mohou být i černobílé, sépiové.

Fotografování v exteriéru od 3000 Kč. Dle domluvy konkrétního balíčku.

 
Fatcow review is based on customer testimonials and is listed on the Best Web Hosting Reviews site.
Joomla Template designed by Best Cheap Hosting